سوالات متداول

الف: عمومی

لرد سفر یک بانک اطلاعاتی است برای ارائه اطلاعات اماکن مهم و مورد نیاز شما در سفرهایتان. تیم لرد سفر با ایجاد بانک اطلاعاتی جامع و به‌روز با تکیه بر تجربیات و نظرات افراد، بهترین مکان ها را در هر شهر کشور به شما معرفی می کند و شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری خواهد داد.

در واقع لرد سفر بستری است برای تعامل و تبادل اطلاعات، تجربیات و نظرات مبتنی بر مکان.

تیم لرد سفر سعی دارد با فراهم آوردن بانک اطلاعاتی وسیع و به‌روز از تمامی شهرهای کشور، شما را در سفرهایتان یاری نموده و بهترین و پربازدیدترین مکان ها و خدمات را به شما معرفی کند تا شما بتوانید با تکیه بر این بانک اطلاعاتی و نیز نظرات و تجربیات سایرین، بهترین گزینه مد نظر را بیابید.

ما در لرد سفر مکان های دیدنی، رستوران ها، هتل ها، کافی شاپ ها و حتی بیمارستان های شهر های کشور را به شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید در صورت نیاز از هر کدام از این مکان ها خدمات دریافت کنید.

ما در لرد سفر ضمن پیشرو بودن در این حوزه، تمامی تلاش خود را در به‌روزرسانی های پیوسته در کوتاه مدت خواهیم کرد و بدین ترتیب شما شاهد بانک اطلاعاتی اماکن موجود خواهید بود، علاوه بر آن لرد سفر تارنمایی برای تبادل اطلاعات بین افراد خواهد بود و سعی دارد بانک اطلاعاتی خود را بر اساس تجربیات و نظرات شما به‌روزرسانی کرده و با همکاری شما بهترین ها را معرفی نماید.

لرد سفر قصد دارد با معرفی اماکن و خدمات هر شهر از تجربیات افراد استفاده نموده و نظرات و رأی هر فرد را در استفاده از خدمات و اماکن معرفی شده منتشر خواهد نمود و علاوه بر آن میزان بازدید و رضایت کاربران از این اماکن را در اختیار همگان قرار خواهد داد.

ما با این کار می توانیم بهترین اماکن هر شهر را بر اساس تجربیات استفاده کنندگان رتبه بندی کرده و بهترین ها را پیشنهاد دهیم.

ب: اطلاعات

لرد سفر اطلاعات تمامی بیمارستان های وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی کشور را در خود جای داده و سعی نموده است تا حد امکان شرحی از هر بیمارستان و پیشینه ی آن ذکر نموده و در صورت دسترسی تخصص های موجود در آن را لیست کند.
لرد سفر اطلاعات مکان های تفریحی مهم و پر بازدید هر شهر را نیز ارائه می کند.
تیم ما اطلاعات و خلاصه‌ای از هتل ها، رستوران ها و کافی شاپ های هر شهر را نیز ارائه می دهد اما ممکن است بدلیل تعدد این موارد و تغییرات بیش از حد در رستوران ها و کافی شاپ ها، تیم لرد سفر تصمیم بگیرد که پر سابقه ترین و برترین ها را معرفی نماید ولی به بازدیدکنندگان این اطمینان را خواهد داد که بهترین ها را در بانک اطلاعاتی ما خواهند دید.

شما می توانید با استفاده از منوهای بالای صفحات ابتدا شهر مورد نظر خود را بیابید و پس از ورود به صفحه شهر مورد نظر خود اطلاعات مکانی را که نیاز دارید را بیابید یا اینکه از طریق جستجوی سایت اقدام نمایید.

شما همچنین می توانید از طریق نقشه کشور نیز به استان ها، شهرها و اماکن مورد نظر خود دست پیدا کنید.

کاربران می توانند هرگونه نقصان یا از قلم افتادن اماکن مهم هر شهر را گزارش نمایند و تیم لرد سفر در اولین فرصت نسبت به رفع آن اقدام خواهد نمود.

کاربران می توانند از طریق فرم “گزارش نقص در اطلاعات” مشکلات مربوط به تغییر اطلاعات مکان ها و نیز انتقال مکان ارائه خدمات را گزارش دهند؛ این فرم در منوی بالای تمامی صفحات وجود خواهد داشت.
کاربران همچنین می توانند از طریق فرم “مکان از قلم افتاده“، گزارشات خود را در این زمینه ارسال نمایند که این گزارش شامل مکان های مهم ثبت نشده در بانک اطلاعاتی ما خواهد بود.
کاربران می توانند از طریق فرم “مکان جدید“، مکان های جدید را نیز در شهر خود و یا شهر های دیگر معرفی نمایند به شرط آنکه اطلاعات اساسی آن مکان شامل : نام- نشانی- شماره تماس و شرح مختصری از آن را ارائه دهند.

ج: استان ها و شهرها

تیم لرد سفر باتوجه به بالغ بر ۳۰۰ شهر در کشور تصمیم دارد در مرحله اول تمامی مراکز استان ها را بر اساس جمعیت، مورد توجه قرار دهد و در مرحله بعدی شهر های مهم هر استان را تحت پوشش قرار خواهد داد که این شهرها بر اساس اهمیت و جمعیت رتبه بندی خواهند شد.

شهرهای لیست شده در منوی بالایی سایت بر اساس آمار سرشماری جمعیت در سال ۱۳۹۵ رتبه بندی شده اند و سعی شده است که در هر استان ۳ شهر مهم آن در این لیست قرار بگیرد مگر در مواردی که این شهرها کمتر از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت داشته اند؛ بنابراین تمامی مراکز استان ها و شهرهای مهم هر استان که بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت داشته اند در این لیست قرار گرفته اند (البته در برخی استان ها مانند تهران استثنائاتی وجود دارد).

تیم لرد سفر مایل است که تمامی شهرهای کشور را تحت پوشش قرار دهد ولی بدلیل گستردگی بیش از حد و نیز محدود بودن زمان و امکانات این امر میسر نخواهد بود. علت دیگر اینکه معمولا مقاصد مسافرت یا مراکز استان هاست و یا شهرهای مهم هر استان و کمتر پیش می آید کسی به قصد مسافرت به شهرهای کوچکتر عزیمت کند لذا تیم لرد سفر استفاده حداکثر مسافران از این تارنما را مد نظر قرار داده و این سیاست را سرلوحه کار خود قرار داده است.

علی ایحال تیم لرد سفر خود را ملزم می داند تا نیازهای تمامی افراد را برطرف سازد. در این راستا در صورتی که بیش از ۱۰ درخواست از طریق بخش ارتباط با ما از بازدیدکنندگان مبنی بر اضافه شدن شهر جدید دریافت گردد و این شهر بر اساس سرشماری بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت داشته باشد، تیم لرد سفر خود را ملزم می داند که خواسته این کاربران را اجابت نموده و با همکاری ایشان در اسرع وقت شهر مورد نظر را به بانک اطلاعاتی خویش اضافه نماید.

د: متفرقه

کابران می توانند از طریق صفحه تماس با ما نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایند.
در صورتی که کاربران نقصی در اطلاعات مشاهده نمودند و یا مکانی را مد نظر خود داشتند که در بانک اطلاعاتی ما وجود ندارد می توانند از طریق دکمه گزارشات در منوی اصلی با ما در ارتباط باشند و گزارشات ( نقص در اطلاعات، مکان از قلم افتاده و یا مکان جدید )خود را ارسال نمایند.

درصورتی که پاسخ مناسب خود را نیافتید، می توانید از طریق فرم ذیل سوال خود را مطرح کنید.
ما بزودی به آن پاسخ خواهیم داد.

 

   

  شما می توانید از این طریق گزارشات خود را در مورد رفع نواقص اطلاعات و یا مکان های از قلم افتاده و جدید برای ما ارسال کنید.

  فقط کافی است برای این منظور به فرم مخصوص آن مراجعه نمایید.

  ۱- فرم گزارش وجود نقص در اطلاعات

  ۲- فرم گزارش مکان های از قلم افتاده

  ۳- فرم گزارش مکان های جدید