اکنون ما در زمانی زندگی می کنیم که می توان آن را عصر اطلاعات بروز نامید چراکه در این زمان بیش از هر زمان دیگر ما می توانیم به اطلاعات و موارد مورد نیاز خویش دست یابیم. در این بین اینترنت توانسته است بستری مناسب برای تحقق این امر باشد و با پیشرفت روزافزون تکنولوژی همگام گردد.
در این عصر باتوجه به نیاز افراد برای دیده شدن و توسعه کسب و کارشان، بهترین گزینه در دسترس همین بستر اطلاعاتی است که می تواند بصورت هوشمندانه با کاربران ارتباطی دو طرفه برقرار نماید. این امر مهم می تواند تحقق بخشی به نیازها و خواسته های افراد را فراهم آورده و موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای افراد، کسب و کارها و حتی شرکت ها در برداشته باشد.
سایت لرد سفر با تکیه بر تلاش خود و چندین سال سابقه فعالیت در زمینه IT و با دردست داشتن تیمی متعهد و کارآمد یک رسانه عالی برای فعالان در تمامی عرصه ها بخصوص در زمینه سفر، اقامت، درمان و تغذیه می باشد، پس می توانید با ما طعم تبلیغات کارآمد، پربازدید و موثر را بچشید.
لرد سفر فعالیت خویش را از سال 1397 در حوزه سفر آغاز نمود و توانست هدف خود را جهت تسهیل ارائه خدمات و اطلاعات با بهره گیری از نظرات و تجربیات افراد، به مرحله اجرا گذاشته و تیم لردسفر تمامی تلاش خود را برای تحقق بیش از پیش این هدف بکار خواهد گرفت.
ما بر آنیم که بتوانیم تمامی نیازهای شما را در حین سفر به هر شهر کشور بصورت رایگان برطرف نموده و همواره بهترین گزینه ها را در دسترس قرار داده و شما را در انتخابتان یاری دهیم.
رتبه و آمار بازدید واقعی ما
ما در این سایت هدف و منتهای مقصود خویش را کمک به افراد و خانواده ها در جهت رفع نیازهای خود در سفرهایشان قرار دادیم و این مقصود را با ارائه بروزترین اطلاعات از بهترین اماکن پی خواهیم گرفت، در این بین باتوجه به نیاز کاربران و توجه ایشان، روند بازدید از سایت لردسفر رو به فزونی نهاد و اکنون ما می توانیم شما را به بازدیدکنندگان بیشتری معرفی کنیم.
جایگاه‌های تبلیغات

جایگاه تبلیغات بنری در صفحه اصلی

جایگاه تبلیغات بنری در صفحه معرفی مکان ها

در صورتی که نیاز به تبلیغات در جایگاهی غیر از موارد ذکر شده دارید با ما تماس بگیرید.
 
تبلیغات در لرد سفر بصورت بنری و یا رپورتاژ آگهی می‌باشد. آگهی شما بصورت بنری در صفحه اصلی و صفحه معرفی مکان ها قرار خواهد گرفت و رپورتاژ آگهی بصورت یک مقاله در بخش “معرفی از زبان شما” در زیرشاخه بانک اطلاعاتی ذخیره شده و در صفحه اصلی سایت نیز به مدت دو هفته قرار خواهد گرفت و پس از آن در سایت ‌ما در همین زیر شاخه برای همیشه آرشیو خواهد شد. این نوع تبلیغات می‌تواند برای شما مفید باشد چرا که بصورت یک لینک مستقیم همیشگی به سئو وب‌سایت شما کمک خواهد کرد.
 
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که برای تبلیغات موثر اهمیت قابل توجهی قائل هستند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید؛ پس اگر می خواهید فروش خود را چند برابر کنید و یا خدمات خود را به همه معرفی کنید، اینجا مناسب ترین مکان برای تبلیغات شما است، شما این امکان را خواهید داشت که محصولات و خدمات خود را هر روز در معرض دید چندین هزار بازدید کننده علاقه مند قرار دهید.

 

مواردی که از درج آگهی آن ها معذور هستیم
آگهی در قالب بنرهای فلش و جاوا اسکریپت
 
تبلیغات برای سایت‌های همسریابی، دوست یابی (شبکه های اجتماعی)، شرط بندی، هرمی، غیر اخلاقی و سیاسی
 
بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد
 
هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود
 
عدم پیروی آگهی ها از قانون جرائم رایانه ای
 
تبلیغات سایت‌های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران
نکات قابل توجه در تبلیغات لرد سفر
تبلیغات بنری نباید به صورت چشمک زن آزار دهنده باشد.
برای حفظ کیفیت ظاهری سایت، در صورتی که طرح گرافیکی شما مورد تایید قرار نگرفت باید مجدد طراحی گردد.
سایت شما قبل از نمایش تبلیغات، باید مورد بررسی قرار گرفته و پذیرش شود.
در هر زمان که برای لرد سفر محرز شود که تبلیغات شما گمراه‌کننده و همراه با ادعای نادرست برای کاربران است، تبلیغ شما فورا از وب‌سایت حذف خواهد شد. توجه داشته باشید که جملات و ادعاهای تبلیغاتی که استفاده می‌کنید با محصول و خدماتی که ارائه می‌کنید هماهنگی کامل داشته باشند.
فرمت های فایل مورد قبول برای آگهی های بنری (JPG/GIF/PNG) با حجم کمتر از 70 کیلوبایت می باشد.
هزینه تبلیغات قبل از قرارگرفتن آگهی در سایت دریافت خواهد شد.
لینک تمامی تبلیغات سایت چه بنری و چه رپورتاژ به صورت نوفالو (Nofallow) خواهند بود.
در تبلیغات برای موسسات خیریه و نهادهای با خدمات انسان دوستانه تخفیف ویژه ای در نظر گرفته می شود.
سفارش تبلیغات