درباره ما

لرد سفر یک بانک اطلاعاتی است برای ارائه اطلاعات اماکن مهم و مورد نیاز شما در سفرهایتان.

 

تیم لرد سفر با ایجاد بانک اطلاعاتی جامع و بروز با تکیه بر تجربیات و نظرات افراد، بهترین مکان ها را در هر شهر کشور به شما معرفی می کند و شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری خواهد داد.

در واقع لرد سفر بستری است برای تعامل و تبادل اطلاعات، تجربیات و نظرات مبتنی بر مکان.

 ما در لرد سفر مکان های دیدنی، رستوران ها، هتل ها، کافی شاپ ها و حتی بیمارستان های شهر های کشور را به شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید در صورت نیاز از هر کدام از این مکان ها خدمات دریافت کنید.

ما که هستیم؟

پس از چندین سال تلاش و کوشش در زمینه شبکه و اینترنت در نهایت در سال ۱۳۹۷ بر آن شدیم تا با تلاش جمعی نیازهای مردم کشورمان را برآورده ساخته و برای راحتی و آسایش آنها گام برداریم. ما دورهم جمع شدیم و با تلاش شبانه روزی خود می خواهیم با تکیه بر تجربیات جمعی، سفر را برایتان تسهیل کرده و انتخاب هایتان را هدفمند کنیم.

ما جوان هستیم و در عین حال که انرژی جوانی ما را به سمت انجام کارهای نشدنی سوق می‌دهد با تجربه‌ای که در طی این سال‌ها اندوخته ایم، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا اطلاعات و خدماتی را ارائه کنیم که درخور شأن و منزلت جامعه‌ی ایرانی باشد.

ما می خواهیم، پس یاریمان کنید تا بتوانیم.

چطور کار می کنیم؟

ما عاشق کاری هستیم که انجام می‌دهیم. در حقیقت ما می خواهیم که با تلاشمان کمک کنیم به تمامی افراد و هم وطنانمان تا همگی با کمک رسانی به یکدیگر جامعه ای متعالی داشته باشیم.

هرچند در این راه با چالش ها و مسائل و مصائب گوناگون دست و پنجه نرم کرده‌ایم لیک امید به آینده ای روشن ما را به جلو می راند و حل مسئله و تفکر سیستمی و خلاق، چراغ راه پر فراز و نشیب ماست.

در این راه پر پیچ و خم ما تعامل با شما را همچون شاه راهی برای رسیدن به مقصود می دانیم و در این راه می خواهیم دست به دست شما داده و از اعتماد شما محظوظ گردیم تا بتوانیم بر پایه اعتبارمان نزد شما، گامی بلند برداریم و نه تنها در این حیطه که در تمامی پروژه ها همراه با شما همچون نگینی درخشان باشیم.

برای شما چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

ما علاقه داریم که مشکلات پیچیده را با راه‌حل‌های ساده و خلاقانه حل کنیم. ما علاوه بر ارائه خدمات و اطلاعاتمان می توانیم شما را نیز در راه رسیدن به اهدافتان یاری کنیم.

تیم ما با توجه به تخصص خود در طراحی و پایه ریزی و گسترش انواع وب سایت ها می تواند شما را در محقق کردن آرزوهایتان یاری کند، ما علاقه داریم که نه تنها در پروژه های بزرگتان همراهتان باشیم بلکه تیم های کوچک کاری را نیز فراموش نخواهیم کرد و تجربه و مهارت خود را در اختیار آن‌ها قرار می دهیم تا در زمان کوتاهی‌ بتوانند ایده ذهنی خود را تحقق یافته ببینند.

اگر پروژه‌ کوچک یا بزرگی دارید ما می توانیم همراهتان باشیم، ما میتوانیم در تمامی زمینه های تخصصی به شما کمک کنیم.

اگر استارتاپی دارید که فکر می‌کنید از نظر زیرساخت یا مشاوره‌ی فنی، طراحی و یا هر چیز دیگری که شما مد نظر دارید، احتیاج به کنکاش و طراحی و توسعه دارد، حتما ما را نیز در جریان قرار دهید چراکه ماهم با تیم جوان و پویای خود حتما خواهیم توانست شما را در این راه یاری دهیم.

ما این کیفیت را مدیون و مرهون اعتماد شما هستیم.

در نهایت تصمیم با شماست ولی حسن انجام کار با ماست.

شاید ما بتوانیم کمکتان کنیم

با ما در ارتباط باشید